Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Miért lehet kettős látásom...

Miért lehet kettős látásom úszásnál?

Figyelt kérdés
Ha a víz alatt úszom úszószemüvegben, akkor teljesen jól látok, de ha feljövök, akkor már kettős látásom van, és szédülök, és ha leveszem a szemöveget, utána is kb még fél percig... Próbáltam kontaktlencsében és nélküle is, másik úszószemüveggel is, nem tudom mi lehet az oka... És lassan 2 éve tart.

2012. dec. 28. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán nagyon ritkán velem is volt ilyen szédülés, de kettős látásra nem emlékszem! Lehet alacsony vérnyomás miatt például, vagy elégtelen táplálkozás miatt is. De idegi terhelés, sok stressz is okozhatja. vagy túl kevés pihenés.

talán hiányzik az oxigén a szervezetednek ilyenkor, esetleg más sportot nem űzöl? pl. ha futsz, akkor nem jelentkezik? vagy ha csak visszatartod a levegőt bizonyos ideid?

2012. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudom, mitöl lehet, neken még nem volt (14 éve úszok), de ha már 2 éve ez van, szerintem valami okos embert meg kéne kérdezni, ne itt :)

valami szemorvos/optikus, mert túlterheléstöl lehet, de nem hiszem, hogy attól van, nyilván kipróbáltad már...

2012. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vérnyomást nézesd meg,nem-e magas.
2013. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!