Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ki milyen zsinórt ajánlana?

Ki milyen zsinórt ajánlana?

Figyelt kérdés
Már feederezek jó két éve, milyen zsinórt tudnátok ajánlani azt is halottam hogy a feeder bothoz csak feeder zsinór a jó ez mennyire igaz ???
2013. jan. 20. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:

semennyire.

a spro carp maxx jó lesz

2013. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
[link] ezt valaki használta már ? tapasztalatok ???
2013. jan. 20. 19:08
 3/6 Frontosa ***** válasza:

Hülyeség, méregdrágán. Mi van akkor ha szakad? Dobhatod ki?

Ha komoly dobótávolságokat akarsz elérni akkor köss 8-10 méter dobóelőkét vastagabból. Feederezésnél a legfontosabb az alacsony nyúlás és hogy süllyedő legyen.

Üdv,

2013. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Farkas Milán ***** válasza:
Nehogy megvedd ezt a zsinórt ilyen méregdrágán!!! Ennyi pénzért már 1200 méteres kiszerelésű zsinórokat is vehetsz!!! Az előző válaszadó a spro carp maxx zsinórt ajánlotta. Az tökéletes választás!! Mondjuk annyi hátrányát azért említenék, hogy az általam használt többi zsinórhoz képest sokkal rosszabb a csomótűrése és a kopássálósága! ( horogelőkének is használom, és szinte minden hal után lehetett cserélni! )
2013. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Trabucco t-force zsinórt használok, 25-ös méretben.

Tökéletes minden tekintetben. Van előtte egy 0.14-es fonott dobóelőke, nem lehet elszakítani feederrel.

2013. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én keveset feederezek ezért olcsó zsinort vettem:awa-shima 0.18-as van es tökéletesen mûködik.
2013. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!