Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehetek-e még profi uszo?

Lehetek-e még profi uszo?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, az lenne a kérdésem, hogy kiskoromban mindenképpen elakartak kuldeni uszosulikba, mert nagy tehetségem volt az uszáshoz,de akkor nagyon nem szerettem.

Mostanában viszont eléggé érdeklődöm e sport iránt, a testalakatom is elég jo hozzá ( nagy lábak, hosszu karok ), 183 cm vagyok és 72 kilo, szerintetek ? érdemes komolyabban foglalkoznom vele ? vagy már túl késő ?



2013. jan. 22. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Aligha. Ebben a korban sokak a csúcson vannak már, és 30 éves korukban már kevesen folytatják: Gyurtának 8 év kellett Athén óta, hogy a csúcsra érjen, Te 8 év múlva már túlkoros leszel ehhez a sporthoz.

Ráadásul itthon elég sok tehetség van, akiket már gyerekkoruk óta versenyeztetnek.

2013. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen van értelme! ha érdekel a sport, akkor hobbinak is tökéletes, ráadásul a szíved is meg fogja még hálálni... nem valószínű, hogy te leszel a következő olimpiai bajnok, de azért még érhetsz el eredményeket simán... voltam kint olimpián(néző), még olimpia előtt mikor futottak a lánggal, találkoztam az egyik fazonnal aki futott a lángal, persze mikor már végzett, az ipse az után lett ultramaratonista, miután kiszedték a fél tüdejét 15 év aktív dohányzás után... semmi sem lehetetlen, csak akarni kell...
2013. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Mindkettőtöknek teljesen igaza van, vszninű hogy nem én leszek a köv bajnok rioban, de attol fuggetlenul remek ötlet az úszás !
2013. jan. 22. 23:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd kedves Kérdező!!! ;-)
2013. jan. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hasznos teljesen. De kifejezetten profi úszó tényleg nem lehetsz már.
2013. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igaza van az előző válaszolóknak, túl koros vagy már hozzá hogy versenyző legyél, de ha még most folytatod, egy-egy kisebb versenyen nagyon szép helyezést érhetsz el.:) legyen minden csalódás/élmény egy motiváció!:)
2013. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia!5 hónapja tanulok úszni, már sikerült azóta elsajátítanaom a szabályos technikát, mindenki csodálkozik, hogy ilyen gyorsan és jól megtanultam úszni, jó a kondim, azzal csesztetett az edzőm tavaly, hogy miért nem megyek el uszonyos úszónak, oda még mehetek 21 évesen, szeptembertől klubhoz megyek uszonyos úszónak, remélem sikerül, neked is ajánlom a klubot, sok sikert
2013. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!