Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan tanulhatnék meg úszni...

Nyarimikulas kérdése:

Hogyan tanulhatnék meg úszni egyedül és könnyen?

Figyelt kérdés
Lehetőleg normális válaszokat légyszíves és azt is,hogy hogyan kell fent maradni a vízen...:$ Előre is koszi.
2013. jan. 26. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem egyedül sehogy.
2013. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

megfogsz fulladni !! NE PROBÁLD EGYEDÜL !!!

valaki aki tud az ismerőseid közül kérd meg hogy mennyen el veled és segitsen vagy rokonok bárki de egyedül ne, benne leszel a hírekben :)

2013. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
xDD.Nem fulladnék meg mert annyira nem vagyok bodogtalan és valamennyire tudok uszni tulajdonképpen csak gyorsabban szeretnék és h hogy kell fentmaradni a vizen.De azért kösz az aggodást és a ,,benne leszel a hirekben" nagyon jo.xDD
2013. jan. 26. 20:21
 4/11 anonim ***** válasza:
a füled vonaláig benne kell, hogy legyen a fejed a vízbe, és akkor fent fogsz maradni vízen
2013. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Okés,koszi szépen.:)
2013. jan. 26. 23:05
 6/11 A kérdező kommentje:
O és az kimaradt hogy valamit a lábammal és a kezemmel kell csináljak?Vagy csak simán lebegni fogok?
2013. jan. 27. 10:38
 7/11 anonim ***** válasza:

hát nem árt, ha oda-vissza mozgatod a kezed lábad. hacsak nem vagy fából, vagy kacsából, amik ugye, lebegnek a vízen. csakúgy, mint a boszorkányok. ja, a szar is lebeg a vízen...


szóval ha mindezek közül egyik sem vagy, akkor nem árt, ha mozgatod a végtagjaidat kissé.

2013. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
xDD nem,nem vagyok Pinokkio sem Aladin sem kacsa mivel nem vagyok tollas és sz@r se vagyok.:D és koszi.
2013. jan. 27. 18:42
 9/11 anonim ***** válasza:

elöször tanulj meg lebegni, utána siklani, és csak azután próbálj úszni

lebegés: hanyatt fekszel, pocid kinyomod, és nézed a PLAFONT, vagyis nem mozdítod el a fejed, mert különben elsüllyedsz... és... azt persze nem akarjuk :)

2013. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

nos én így tanultam meg úszni, pillangón kívül minden úszásnem megy

szeptembertől klubhoz jártam, ott megtanultam a siklást, lebegést, hátúszást, gyors és mellúszás technikáját, de gyors és mellúszás a klubnál nem ment nekem, véget ért az úszáskurzus, elmentem egy olyan uszodába, ahol van egy 130 mély oktatómedence, heti egyszer elmentem, november végétől, és figyeltem, mit csináltak a többiek, január 3. hetében a 3 úszásnem egész jól megy, próbáld te is így

2013. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!