Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszás! Hol lehet Budapesten...

Úszás! Hol lehet Budapesten 1-2 órát úszni délutánonként, vagy hétvégén, nem túl drágán (kb. : 1. 000-1500, - max)?

Figyelt kérdés

Lehetőleg a 3-as metró vonaláról könnyen megközelíthető helyek érdekelnek, de minden ajánlatot szívesen olvasok.

Érdekel, hogy milyen a környezet, mennyi a jegy, helyileg hol van (pontos cím, vagy weblap) és minden ami fontos, érdekes lehet.

Kismama vagyok, fontos, hogy kulturált, tiszta környezet legyen!



2013. febr. 12. 08:02
 1/5 poiu ***** válasza:
100%

Nekem a BVSC jött be. Hétvégén 1050 Ft (benne van a szauna), az 50 m-es medence szinte üres, DE mindig meg kell nézni a medencebeosztást, sok a verseny.

[link]

2013. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Más tipp, ötlet nincs? Senki?

2013. febr. 15. 18:39
 3/5 ájszíjú ***** válasza:
Pesterzsebeti uszodat tudom ajanlani, igaz nincs sok koze a metrohoz, de ha megfelelo idoben mesz akkor meg sajat palyad is lehet. En pl mindig egyedul uszom es igy nem kell kerulgetni senkit.
2013. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a pesterzsébeti borzalmas, iszonyú klóros a víz, bár, lehet,hogy mindenhol.
2013. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gungasam ***** válasza:
Egy kissé kiesik a 3-as metró vonalától de kiváló uszoda van Rákoskeresztúron az Újlak utcában, kevéssé terhelt mindig tiszta vizű, ingyen van szauna,1580 körül a jegy de kedvezmények vehetők igénybe, például bérlettel olcsóbb.
2013. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!