Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Újpest központ környékén,...

Újpest központ környékén, Budapesten, van valamilyen úszási lehetőség?

Figyelt kérdés
Esetleg környező kerületekben van olyan uszoda, amit bárki látogathat? Nem hatalmas és drága luxus uszodára gondoltam, hanem ahová esténként munka után be lehet menni úszkálni egy kicsit. Lehet akár egyetemi vagy gimnáziumi uszoda is, amit bárki látogathat reális áron.

#úszás #uszoda #úszási lehetőség
2013. febr. 12. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Első! Gondolom a kérdező is, mint én újpesti lakosként be tudtuk írni a google-ba az újpesti úszás lehetőségét. Viszont, ha nem olvastad, elmondom, hogy a régi uszoda már évek óta zárva van, az új meg építés alatt, amit a legjobb esetben is ősz előtt nem adnak át. Az alapkövet letették, úszni még nem lehet. Ezeken kívül a megadott link kapcsán mire gondoltál?

Bár lehetőség van az Aquaworld-be elmenni, vagy a központban kihasználni az Oxygen Wellness lehetőségét, de első esetben reggeli órákban, utóbbinál meg horror áron. Egyik sem a keresett megoldás...

Én is szívesen olvasnék hasznos ötleteket a témával kapcsolatban!

2013. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak segíteni akartam
2013. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!