Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valamelyikőtök...

Dolgozik valamelyikőtök informatikai szolgáltató központban (IBM, HP, UNiSYS, National Instruments, BT, stb SSC területen? Hol, milyen dolgozni? Fizu, munkahelyi hangulat, előrelépési lehetőség, belső programok, juttatási csomagok?

Figyelt kérdés

2011. dec. 15. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
A válasz engem is érdekelne, ha tud valaki valami infót, tegye közzé légyszives!!!
2012. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne a válasz, főleg a UNISYS, HP, IBM.. Hátha ír valaki előbb-utóbb. :)


Én az ITSH-nál vagyok, a fizetésem annyi amennyit itt kiad:

[link]

(Valami berögzülés lehet, de nem szeretem konkrétan leírni :D meg nem is általános, az összeg változik, függ a a műszakpótléktól, német munkarendi kiegészítéstől, és a bónusz nagyságától. 10% bónuszunk van.

Ezen túl évi 260.000Ft cafetéria, és Sportkártya, havi 8 alkalommal lehet sportolni vele.


Én Pesten az Infoparkban dolgozom. A környezet nagyon rendben van, az iroda open-office, ami nem a kedvencem, de egy idő után hozzászokik az ember, és meg se hallja a többieket. A társaság fiatalos, eléggé sokfélék vagyunk, szinte mindenkinek bölcsészdiplomája van. A hangulat általában jó, sokat segítünk egymásnak, ha ráérünk. Előrelépési lehetőség sajnos nem sok van, legalábbis maximum csak a legjobbaknak, minimum 1 év után. A belső programokkal jók, vannak néha rendezvények, továbbképzések, sőt ingyenes nyelvtanfolyamra is járhatunk. NNNa, ennyi. :)

2013. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én a HP-nál dolgozom agentként (angol-német support)

A fizu bruttó 290.000 plusz kb havi 30.000 cafeteria.


A hangulat teljesen rendben van, a társaság fiatal. Open office van. A privátszférát, mint kifejezést elfelejtheted. Egymás hegyén hátán vagyunk, de meg lehet szokni.


Maga a munka elég monoton. A telefon olyan, mint egy póráz a nyakadban. De ha kihúzod addig, hogy előreléptetsz, sokkal nagyobb mozgástered lesz. A munkaidő 8 és háromnegyed óra (háromnegyed óra az ebédszünet. Van három 10 perces szünet. Egyébként a gépednél kell ülni.


Előrelépési lehetőség, ha ambíciózus vagy akad. Átlagosan másfél-két év után várható. Technikai illetve management irányba. Én is fogok lépni egyet nemsokára.


Írjanak a versenytársaknál dolgozók! Engem is érdekel, milyenek a körülmények a kompetenciánál.

2013. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mrohad válasza:
49%

Ezek a multik szánalmasak. Évi 3-4 milliárd Ft támogatásért hangoztatják, hogy nekik értékük az ember, meg magas hozzáadott érték, meg milyen becsületes adófizetők.

Ehhez képest a valóság az, hogy a hr kukázza az önéletrajzod, ha nem ajánlott valamelyik már ott dolgozó, de ha ajánlott, és van belső jelölt, vagy olyan akiért több adóvisszatérítés jár (pl pályakezdő), akkor azt fogják felvenni. Rengeteg kamu-interjút tartanak, amikor nem is vesznek fel senkit, csak izmoznak, mert jövő héten jön a minisztériumból valami kisköcsög, és mutatni kell, hogy mi mennyit segítünk a foglalkoztatásban.

5 év után ki lettem túrva a helyemről, mert jött egy új főnök, és valami vidéki rokonát be akarta nyomni. 60e-rel többet adott ugyanazért a munkáért neki, mint nekem. Az idiótája még mindig azt hiszi, hogy nem tudom. Helyből határozott idős szerződést adnak, mert akkor még ki sem kell rúgniuk. És ez a magas hozzáadott érték? Ez a fair, becsületes bánásmód? TAKARODJATOK HAZA, DE MOST RÖGTÖN. Az összes általad felsorolt cég ki lesz zavarva, mert részrehajlóak, VALÓJÁBAN MUNKANÉLKÜLISÉGET TEREMTENEK, NEM MUNKAHELYEKET. 2 ÉVENTE KIRÚGJÁK A MUNKAVÁLLALÓIK FELÉT, A MÁSIK FELE (A "MANAGEREK") FIZU EMELÉST KAP. MAJD MÁSIK 2 ÉV ALATT VISSZAVESZIK A KIRÚGOTTAK HELYÉRE MÁST, ÉS FELVESZIK A TÁMOGATÁST, MONDVÁN, ŐK ÚJ MUNKAHELYET TEREMTETTEK. ÚGY, HOGY ELŐZŐLEG TÖMEGEKET RÚGTAK KI. SZEMÉT, ALJAS BANDA. BUKÁS LESZ A SORSOTOK.

2014. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!