Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 16 évesen késő elkezdeni...

16 évesen késő elkezdeni kajakozni?

Figyelt kérdés
Tehát olimpiáról is álmodhatok vagy felejtsem el? Hány lves korban szokták kezdeni az olimpikonok?

2013. febr. 28. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Még akár bele is csúszhatsz, de ehhez különösen jónak kell lenned. Bár ha kajak előtt sportoltál bármi mást, akkor már testedet nem kell hozzászoktatni a mozgáshoz. De általában 8-10 éves korban kezdik azok akikből aztán a "nagyok" lesznek. De ha olimpiára nem is, megyei, országos versenyekre simán eljuthatsz, és érmeket is szerezhetsz, és az nagy élmény ha a dobogón állhatsz. Kezdd el, hajrá! Nagyon jó sport!
2013. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egész eddig mindig sportoltam valamit, tehát nem nulláról kezdtem az erőlétet. Már pár hónapja csinálom, csak kíváncsi vagyok mennyi esélyem van olimpiára kijutni, de ezekszerint már a duplája vagyok az ideális kornak :/
2013. febr. 28. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
semmi sem a kortól függ... ha nekem 27 évesen nem volt késő elkezdenem tengeri kajakozni akkor 16 évesen nehogymár későnek érezz bármit is... de ha csak azért akarsz spórolni, hogy olimpikon legyél, akkor már el is felejtheted, mert sportolni szenvedélyből kell nem pedig álmodozásból...
2013. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem csak azért akarok, szeretek kajakozni csak kíváncsi voltam lehetne e belőlem olimpikon
2013. márc. 1. 06:29
 5/5 puhadorka válasza:
10 éves korban de nem gond tudok segíteni ha a környéken laksz...
2013. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!