Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ciki így uszodába járni?

Ciki így uszodába járni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok úszni, 1-2 alapvető dolgot ellestem másoktól, így van hogy elég lassan "vergődök", vagy elég furcsán nézhetek ki kívülről. Sajnos pénzem nincs tanfolyamra, viszont néha jól esik egy kis vízi mozgás.

Ma pl. volt olyan amikor én voltam egyedül a medencében, de idősebb nénik-bácsik épp ültek a medence szélén hogy kicsit pihenjenek. Akaratukon kívül is csak engem tudtak nézni, de annyira rossz volt, meg minden, hogy legszívesebben világgá futottam volna.


2013. márc. 3. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel a fapofát, te így úszol és kész. Ne foglalkozz velük :)
2013. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, egy profi úszó rajtuk is csak nevetne. :D
2013. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miattuk mész úszni, vagy magad miatt??
2013. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen magam miatt járok, de múltkor is volt egy hülye szituáció. Rosszul vettem a levegőt így mindent vizet benyeltem, és hát meg kellett állnom de még csak a medence hossz 1/4-nél jártam, és szégyenemben majdnem még jobban elsüllyedtem.
2013. márc. 4. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
ne foglakozz velük. én is sokat járok uszodába és shohasem nézem ki hogy úszik :)
2013. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenki úgy úszik, ahogy tud, ahogy akar. én is elég béna voltam az elején. meg talán most is. de idővel belejössz. mozogni jár oda az ember, nem kell tökéletes úszónak lenni ahhoz, h oda járjon vki.
2013. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Úszás közben senki se szokta a többieket figyelni, te se tedd. Ha nem azzal vagy elfogalava, hogyan nézel ki, jobban fog menni az úszás.
2013. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!