Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Aki szokott járni a Komjádi...

Aki szokott járni a Komjádi uszodába az segítene nekem? Mit takar pontosan az úszójegy, a belépőjegy, a napozójegy, a futó-úszó jegy, a kisérő és néző jegy?

Figyelt kérdés
nagyon hálás lennék, ha valaki ezeket leírná nekem pontosan. A marketing beadandómhoz kellene, a neten nincs fent, hogy ezek pontosan ennél az uszodánál mit jelentenek, és elég problémás lenne eljutnom az uszodához, úgyhogy tényleg nagyon örülnék, ha lenne itt valaki, aki tud segíteni nekem...
2012. ápr. 10. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
hívd fel őket telefonon. sztem a kassza 18 óráig van nyitva.
2012. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez őszintén szólva eszembe sem jutott, de köszönöm az ötletet, holnap hívom is őket! :)
2012. ápr. 10. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs mit, sztem reggel héttől már nyitva vannak a nagyközönség előtt, viszont tényleg zár hat körül, és utána már csak zártkörű foglalkozások vannak :)
2012. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!