Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az úszó fiúkon miért van 2 db...

Az úszó fiúkon miért van 2 db fürdőnaci?

Figyelt kérdés

Azt értem h a térdnadrágnak van egy belseje, és az néz ki úgy, na de én simán a fecskére értem, ott is láttam, h szinte mindenkin 2 db van ...


Ez miért? valaki tudja?


2013. márc. 15. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:

amiért a lányokon is 2 fürdöruha...

de csak edzésen/ melegítésnél


ha tönkremegy az anyag, akkor átlátszó lesz, de ha a gumija még jó, akkor minek kéne kidobni? felvesznek 2-t, manapság már egy rendes fürdöruha 15 000 körül van, egy rendesen edzö ember így akár 1 hónappal tovább is hordhatja (mert ugye nem csak 1 db van mindenkinek)

2013. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát nem tudom ....


látok én elég úszót, de lányon még sosem láttam kettőt, másrészt akiket láttam fiúkat, azokon se éppen szakadt vackok voltak. valami más oka van sztem.

2013. márc. 15. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor kérdezd meg TÖLÜK

vagy te tudsz jobb indokot?


én is látok elég úszót, rajtam is volt már 2 fürdöruha, én (és a többiek is) ezért vettük fel

2013. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jó, megpróbálom megkérdezni, de akkor is logikátlan számomra


ha mindkettő kikopott, akkor a kettő együttesen is átlátszik ....


ha meg az egyik jó, akkor minek is a másik rosszat is felvenni?

áhh tiszta zűrzavar

2013. márc. 15. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem hallottam ilyenről és nem is láttam hasonlót.
2013. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát most nem akarok képet linkelni senkiről így személy szerint, de pedig hidd csak el!


én először aszittem h azért van h jobban leszorítsa farkukat, mert hát némelyiknek nagyon brutálisan átlátszik, kirajzolódik :) ennyi erővel kár a fnaci is ... de mondjuk az úszókra nem jellemző h szégyenlősek lennének.

2013. márc. 16. 12:35
 7/8 anonim válasza:
Te most kíváncsi vagy, vagy csak vitatkozni támadt kedved?
2013. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
naná kíváncsi vagyok, de látsz te itt normális és logikus választ? mert én nem :(
2013. márc. 19. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!