Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászok! Van valaki aki a...

Horgászok! Van valaki aki a Carp Academy Legacy rod podot használja? Mennyire stabil?

Figyelt kérdés

Rod pod vásárlás előtt állok és ezt a fajtát néztem ki? Mi a véleményetek róla? Tapasztalatok?

Ha esetleg tudnátok ajánlani valamit, szívesen fogadnám! A lényeg hogy középen legyenek a lábak, és ilyen árban legyen mint a Legacy...



2013. márc. 24. 19:50
 1/7 Frontosa ***** válasza:

Hihetetlenül szutyok, kritikán aluli minőség, nekem sajnos van egy CA Silencerem, de egyébként megegyezik a Nevis Silencer-ével.

Ha kell az enyémet viheted egy 10-esért, alig használt, annyit talán megér.

A hordtáska zipzárja már átvételkor nem akart nyílni, az összeszerelés körülményes. Az elemek minősége már mikor megkaptam sem volt bizalomgerjesztő, de az első 3 napos horgásztúrámon (Merenye) elrepedt az egyik lába, megragasztottam FBS-el, (azóta a másik 2 lába is összetört) a menetek elkezdtek rozsdásodni és különben is alig találom el a menetet azóta is, percekig kell szenvedni mire beletalál a kapsjelző. Hihetetlenül ingatag, mindig attól félek, hogy nehogy beborítsa egy szellő a vízbe, vagy csak nehogy szoruljon a nyelető.

Inkább vegyél egy Manta Flex vagy Fox Stalker-t, ha mindenképp ragaszkodsz a középállásúhoz akkor JRC.

Üdv,

2013. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Frontosa ***** válasza:

[link]

[link]

De lehet egy leszúró és egy kereszttartó lenne a legjobb megoldás.

[link]

[link]

Üdv,

2013. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát ez nem valami bizalomgerjesztő :S

Most végképp tanácstalan lettem :/

És ez a Legacy gondolod hogy olyasmi lehet mint a Silencer? Háát nem tudom...

Múltkor néztem a Walterlandban ezt a Legacyt, és elég jónak tűnt. De akkor lehet hogy csak úgy tűnt. Csak az a műanyag gyorscsatlakozó vagy szórító nem tetszik, mert félek hogy hamar kikopik...

De akkor mindjárt megnézem a JRC-ket, ha azt mondod hogy azok jók...

Köszönöm szépen a segítséget!

2013. márc. 25. 20:09
 4/7 Frontosa ***** válasza:

Ja igen, a gyorscsatlakozók durván oxidálódnak, jó esetben csak szorul, a benne lévő kis fémrögzítő miatt, a JRC-ket amit linkeltem nézd meg, azokban garantáltan nem fogsz csalódni, ha mindenképpen Rod-podot szeretnél. A Fox kis podja 25-ért elérhető, de ha középállású kell akkor ebben az árkategóriábsn a JRC a nyerő.

Én már ha tehetem inkább a linkelt leszúrókat használom kereszttartóval. Gyorsabb, kényelmesebb, stabilabb, kisebb helyen elférn, egyetlen hátrányuk van, hogy stégen, betotnon nem lehet használni, mivel nem lehet leszúrni.

Üdv,

2013. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Most már másikat néztem ki! :)


Ezt: JRC X-Lite Euro NEW Rod-Pod


Mégis csak egy JRC nem pedig egy Carp Academy...

2013. márc. 27. 07:20
 6/7 Frontosa ***** válasza:

Tökéletes, ha a fémszínű szimpatikus akkor az euro pod is kiváló rod pod.

Üdv,

2013. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt kínai utánzat amin műanyag gyors csatik voltak.Soha semmi baja nem volt.Most is valami carp academy van, nem is érdekel mi a neve.A Tiszán nagy viharban is a lábán maradt, semmi bajom vele.Botokat megtartja ennyi.Túl van már ez a rod-pod téma lihegve.100ezres állványok, stb.
2013. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!