Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » HORGÁSZOK! Mi a véleményetek...

HORGÁSZOK! Mi a véleményetek a Carp Academy Pulzar 3+1 rádiós kapásjező szettről?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy rádiós kapásjelző szettet, és ezt néztem ki mert árban sem annyira drága. Van valaki aki ilyet használ? Mennyire megbízható? Jól működik? Már mint a hatótávolságra gondolok...

A hozzászólásokat előre is köszönöm!



2013. febr. 23. 08:43
 1/3 Frontosa ***** válasza:

Apósomnak van, nagyon gagyi. Rendszeresen beáznak a jelzők (évi 2-3 alkalommal használja őket 2-3 napig/alkalom), max hangerőn is nagyon halk, a kapásjelzők és tekerőgombjainak minősége kritikán aluliak.

40 alatti árkagóriában amiket ismerek és jók a Sensor vdp, sensor vdx, Ron Thompson hi-alert (25-30 körül van a szett, nyagoyb megbízható, egyszerű szerkezet)

50 körül van Prologic is.

Érdemes körülnézni vaterán is, használtan és újonnan is nagyon jó szetteket lehet kifogni.

Üdv,

2013. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Frontosa ***** válasza:
nyagoyb=nagyon
2013. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem kínai rádiós van.Vaterán vadásztam.

3+1 vevő. 9V-os elemmel megy, azt nagyon eszi, de én megcsináltam, hogy akksiról menjen.Hangos, 2-3 száz méterre teszteltem, tudta.

Nem ázik be, hangos, állítható érzékenység.

2013. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!