Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik? Valakinek tapasztalat?

Melyik? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Mikado blue carp xs 12000

K Karp excellence 10000

url: [link]

[link]



#mikádó #K Karp #blue carp
2013. márc. 25. 17:50
 1/3 gomzoli ***** válasza:

Őszintén: soha az életben nem hallottam még e két márkanevet. KKarp, és Mikado Blue... Formára jól néznek ki, és igen nagy a valószínűsége, hogy valamelyik nagyobb gyártó "B" minőségű termékeiről van szó, valami keleti piac számára kitalált név alatt (mint pl. a Nevis: Spro másodosztály...)

Nagyon rosszak tehát nem lehetnek, DE ennyi pénzért (20-21 ezer Ft) eredeti nevű, garantáltan jó minőségű, márkás orsót is vehetsz. Ezzel nem azt akarom sugallni, hogy a neve legyen a fő szempont. De egy ilyenben én nem tudnék úgy megbízni, mint egy jónevű cég olyan termékében, amihez van bátorsága a saját nevét adni!

2013. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Frontosa ***** válasza:

A K Karp már a 90-es években is jelen volt mint márka, Ladányi Tomi a kezdeti filmjeiben K Karp botokat, orsókat használt. Ismerősi körömben van több ilyen, jó minőségű darab, évek óta megbízhatóan szolgál, minőségre és szerkezetre is nagyon hajaz a SPRO Incognito-ra.

E kettő közül egyértelműen a K Karp

Üdv,

2013. márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat amúgy én is a Ladányitól láttam :D
2013. márc. 26. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!