Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan kell házilag lebegő...

Hogyan kell házilag lebegő csontit készíteni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 16:51
 1/7 gomzoli ***** válasza:
Átteszed a csalizásra szánt csontikat egy külön dobozba, és annyi vizet öntesz rájuk, hogy éppencsak NE lepje el őket. Ezt csak közvetlenül a horgászat előtt csináld meg velük. 1-2 óra alatt "teleszívják" magukat levegővel, ösztönösen védekeznek a fulladás ellen, így lebegővé válnak.
2013. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha az élő csontit akarod lebegővé tenni, úgy jó a fenti megoldás, bár csak nagyjából.

Nem fog minden szem biztosan lebegni, mint ahogy kólával sem 100%-os az eredmény (bár egy időben nagy divat volt).

Egy olaszországi csatornán mutatta meg egy ismerősöm a rendes elkészítését.

Ha viszont a haldorádós csodát szeretnéd megcsinálni, akkor leforrázod a csontit, majd a lehető leggyorsabb módon visszaszárítod. Kb 150 forintból lehet olyan mennyiséget csinálni, ami gáboros címkével 1200!

2013. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és hogyan szárítsam vissza ??
2013. ápr. 7. 06:59
 4/7 gomzoli ***** válasza:
Hajszárítód van?
2013. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
evvel is jó lenne?
2013. ápr. 8. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
én is így szoktam és én is hajszárítóval szárítom vissza
2013. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

oké köszönöm meek veszek egy dobozzal és ki is próbálom

:)

2013. ápr. 9. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!