Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehet valahogy erőgumit rakni...

Lehet valahogy erőgumit rakni egy spiccbotra? Aminek a végén csak a karika van. Meglehet valahogy oldani hogy ne kókány kinézete legyen?

Figyelt kérdés

Sima spiccbotra gondolok. Aminek a végén fix karika van. Ezzel a megoldással kicsit lehetne finomítani talán, hogy ne keljen új botot venni.

Megoldható?



2013. ápr. 5. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen, bemész horgászboltba és lehet kapni gumiszettet spicc-bothoz. Érdemes legalább 5 méteres botba tenni, a boltos általában meg is csinálja neked.
2013. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt megkérdezem ha bemegyek. Kíváncsi vagyok rá.
2013. ápr. 5. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Te a belsejébe akarsz erőgumit? Vagy szerelékként?
2013. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mind egy hogy szerelékes külsö, vagy spiccen belül belsö gumizás! Ha tömör ugynevezett tüspicc van a botba akkor csak külsö szerelékes gumi jöhet szóba, vagy, kicserálteted a spicctagot csöspiccre és kor lehet belsö gumizás!
2013. ápr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Mint írtam is, nem üreges a spicc!

Így csak igen, a külső gumizás jöhet szóba.

Azt nem is tudom lehet e üreges spiccet kapni hozzá!?

SPRO Tele Fish 5m

2013. ápr. 6. 10:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Neeeeeem!!!!!

Az erőgumi nem a spiccbotokba való! Lehet rendes spiccgumikat kapni.

Azt kell belehúzni. Kell egy teflon hüvely az elvágott spiccre, egy alsó rögzítő adapter a botba, egy gumiskapocs, gumi és kész.

Először kérd hozzáértő segítségét! Megéri!

2013. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ami lemaradt:

Ha karika van rajta, akkor szinte biztos, hogy csőspicces botról beszélünk. A Te botod is az.

A külső gumizásnak viszont semmi értelme!

2013. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nos igen, ahogy írtad világos lett számomra hogy nem jó nevet írtam a guminak! Akkor az lesz hogy beviszem a boltba és megkérdezem mit tudnak vele kezdeni. Vagyis mit lehet kihozni belőle.


Köszönöm a segítségeteket.

2013. ápr. 7. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!