Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol tudnék olcsó, használt...

Hol tudnék olcsó, használt kajakot venni?

Figyelt kérdés
Akár internetes helyeken is...

2013. ápr. 6. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyet akarsz? k1, k2, sit on top, pontom, üvegszál, PET, felfójható? Mire kell? Jó a használt, vagy csak új kell? Ezt döntsed el, aztán jöhet a google, de ha gondolod segítek... :)
2013. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, közben találtam egyet. Csak hobbi szinten szeretnék evezni, lehetne még pár kérdésem?
2013. ápr. 7. 10:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Kérdésed az lehet, legfeljebb nem tudok rá válaszolni... :)

Megmondom őszintén hogy én is most vagyok a vásárlás előtt, csak nekem horgászatra kell. Igaz már elég sokat olvastam róla, illetve sokat keresgettem is.

Természetesen ha tudok akkor szívesen válaszolok!

2013. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehát a hobbi szint nekem kimerül abban, hogy van a közelben egy Csónakázó tó, meg esetleg nyáron a Balatonban. Milyen felszerelést ajánlanál? Ami tényleg szükséges a hobbi szinthez... mennyire létfontosságú a hullámkötény?
2013. ápr. 7. 12:40
 5/11 A kérdező kommentje:
valamint többen is azzal riogatnak, hogy csak nyáron űzhető sport, mert hidegebb időben ha tele megy vízzel, megfázik az ember. Egyáltalán mennyire meg tele vízzel? Persze ha az ember végig evez, biztosan fröcsköl, de gondolom ehhez kell a hullámkötény, valamint én edző és segítség nélkül kezdeném, gondolom ez nem lehetetlen feladat, ugye? :) köszönöm az eddigi segítséged!
2013. ápr. 7. 12:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Amit írok az csak az csak az én elképzelésem. Lehet hogy így van, lehet hogy nem, tehát ne vedd készpénzek....

Én igazából sit on top kajakokat nézegettem, az oka az hogy ha borulok akkor leesek róla, majd visszamászok. Nem tudom hogy forduljak vissza egy beülős kajakkal, és félnék hogy megfulladok...

Az hogy vizes leszel az biztos! Az evezőn folyik vissza a víz végig a karodon, illetve csöpög a gatyádra, illetve alád. Ettől függetlenül megfelelő felszereléssel és öltözékkel akár még télen is lehet evezni, persze ha nincs jég. Én beszéltem egy kajakos horgásszal, ő alapból ha nem nagy melegbe pecázik akkor vízálló öltözetbe van, alatta pedig a megfelelő mennyiségű melegruha. Ő még ősz végén is kimegy a vízre!

Evezni lehet edző nélkül is! Viszont ha beülős a kajak akkor érdemes egy két csínyt megtanulni. A fent említett félelmeim miatt! :)

2013. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, inkább beülőset vennék, viszont attól egy kicsit én is tartok, hogy nem fogok majd tudni visszamászni, habár kiúszni kitudnék a partra, de nem akarnám otthagyni a kajakom... köszönöm a segítséged, sokat megtudtam! :)

Még egy utolsó kérdés... a beülősből nagyobb eséllyel fordul ki szerinted az ember?

2013. ápr. 7. 15:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Na ez az amit nem tudok, mert én idáig csak snookyval :), illetve sit on top-pal mentem. Azt viszont tudom hogy a beülős sport kajakok sokkal hamarabb borulnak. A mostani sit on top kajakok szinte elsüllyeszthetetlenek, és nagy részüknek "trimarán" kialakítású az alja. Ez hatalmas stabilitást ad nekik, egy kettőben még nyugodtan fel is lehet állni...

[link]

2013. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig én is csak ilyenekkel mentem... ezért félek egy kicsit a beülőstől... de majd csak megtanulom! Egyébként az ilyen sit on topról való leeséshez tehetség kell, azok tényleg elég masszívak. Köszönöm a sok segítséget!
2013. ápr. 7. 16:52
 10/11 A kérdező kommentje:
[link] ezt ajánlom neked is! Sokat segít ez is
2013. ápr. 7. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!