Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Miért kell Wc-re mennem rövid...

Miért kell Wc-re mennem rövid idő elmúltával, ha vízbe megyek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, "nagydolgot" kell végezni egy kis pancsolás után :D, bocsi, de ezt másképp nem tudtam leírni :S.Nem sűrűn járok amúgy strandra, csak kb.egy évben 3 szor.És nem hasmenésről van szó.

Bunkók válasza nem érdekel..


2009. szept. 23. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert jótékony hatással van a mozgás a szervezetedre! :) És ez így teljesen rendjén is való. (ha egyszer kell menned, ha többször, akkor arra nem tudom a választ) :)
2009. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem úszok, csak ott vagyok.Leget, hogy a nyomástól, amit a víz fejt ki?És olyankor van az a fura érzés, az a kicsit sújtalanság érzése, na az van a gyomromban is, meg a beleimben..
2009. szept. 24. 00:04
 3/7 anonim válasza:
100%
A mozgás is lehet ok, illetve a meleg víz is.
2009. szept. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) el sem hiszem, hogy normális választ kaptam :)
2009. szept. 24. 00:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a meleg vagy a hideg víz miatt szerintem
2009. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a víz hatására jobban beindula perifériás keringés és az idegrendszer aktivitása.


A perifériás idegrendszer irányítja a beleket is ergo beindul a bélmozgás ami aztán a nagydologhoz vezet!!

2009. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)!
2009. okt. 26. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!