Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Térdfájás? Túl rövid TROLLFACE

3rdeye kérdése:

Térdfájás? Túl rövid TROLLFACE

Figyelt kérdés
Vettem egy oldaltáskát, amolyan homártasit, már én sem értem hogy minek... de végülis nagyon megterhelte a bal térdemet. A térd jobb oldalánál szúr, ha behajlítom még jobban. Futni, edzeni, mindent tudok, csak fáj. Chi Kung nem segített, masszírozás sem, vietnámi balzsam sem, semmilyen krém, vagy módszer sem. valami ötlet?
2011. okt. 25. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
hord a mások oldalon a táskát, fájni fog a másik térded is.Idővel megszokod és már nem is fog feltűnni.PROBLEM? trololololl
2011. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 marci936 válasza:
Ha ilyen értelmi szinten vagy, hogy homártasinak titulálod, akkor vess magadra. Amúgy ha csak nem vagy gizda 50kg-os csákó, nem hinném, hogy izületi problémát okozna egy váll táska, ha valóban van rá ekkora esély, nem lenne minden 3 embernek az. (az más tészta, ha fatuskókat raksz bele).
2011. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor is b.zis akárhogy nevezzük! :P
2011. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 marci936 válasza:

Off:

Jó szerinted ez b.zis, szerintem meg az a szánalmas, hogy egyesek csőgatában járnak, fültágitót használnak, meg converse tornacipen járnak Gratulálok. No meg a hajvasalás is igen menő lett a fiúk körében, de ezek mind az erős férfi jellem elengedhetetlen kellékei!

2011. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, teljesen igazad van!Ezek is egytől egyig b.zisak! :D
2011. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
laptopot vittem benne, meg 1-2 füzetet, és hát látod :) viccből írtam a homártasit te lüke
2011. okt. 25. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!