Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Meg tudnátok mondani, hogy...

Tomii444 kérdése:

Meg tudnátok mondani, hogy Sopronban (vagy a megyében) mi a menete egy horgászvizsgának?

Figyelt kérdés

Van-e szóbeli, halfelismerés, stb.

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. máj. 1. 20:48
 1/6 Horváth Zsolt Levi ***** válasza:
Minden megyében eggy a menet.. ahhoz,hogy állami horgászvizsgabizonyítványod legyen vizsgáznod kell .. és ha már ott vagy akkor figyelj oda a tilalmiidökre méretkorlátozásokra,védett fajokra.stb...
2013. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

szóbeli, halfelismerés mindenhol van.

de lehet írásbeli is attól függ hol vizsgázol

2013. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Türelmetlenségem miatt írtam egy E-mailt a megyei Sporthorgász szövetkezetnek és azt írták, hogy nincs halfelismerés csak szóbeli, azonban az még nem tisztázott hogy ez csak Győrben vagy Sopronban is így van. Illetve megnéztem több megyei horgászvizsga menetet és van ahol CSAK írásbeli van, éppen ezért kérdeztem rá itt is E-mailban is.
2013. máj. 2. 19:02
 4/6 anonim válasza:
pedig halfelismerés kellene hogy legyen mindenhol mert hát miből tudják azok akik épp letették a vizsgát hogy most milyen halat fogtak pontyot vagy kárászt
2013. máj. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már letettem a vizsgát és tényleg volt halfelismerés :)
2013. júl. 3. 20:56
 6/6 anonim válasza:
grat
2013. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!