Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Evezősök! Kéne egy kis segítsé...

Evezősök! Kéne egy kis segítség! Amikor dublóban evezünk, minden alkalommal azt veszem észre, hogy a bal kezebbel erősebbet húzok mint a jobbal! Hogyan tudnám ezt javítani hogy ugyan olyan erősen húzzam mind 2-t?

Figyelt kérdés
Elég kezdő vagyok,szóval légyszi ne nagyon szidjatok :D
2009. okt. 2. 20:30
 1/7 A kérdező kommentje:
mármint a lapátot húzom erősebben és nem a kezebbel hanem a kezemmel :)
2009. okt. 2. 21:04
 2/7 anonim ***** válasza:
odafigyeléssel javítható
2009. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
eddig mindenki ugyan ezt mondta,lehet van benne valami :DDD akkor legközelebb full odafigyelek akkor csak nem rontom el :D kösz a választ,akinek van még tippje az írja le plz
2009. okt. 2. 21:16
 4/7 anonim válasza:
Eddzél többet a "gyengébbik" karodra. És valóban odafigyeléssel. Én nem szerettem dublózni, inkább peroroztunk, sokkal jobban szerettem az oar egységeket.
2009. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám. Ha kinyújtom a karom, jobban megy.
2010. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én is bal kézzel húzok erősebbet.szkiffbe vidékbajnokságon átmentem 7es pályárol 1-esre. xD de akkor még minis voltam..mostmár jobban megy az egyenesen menés..figyelni kell rá. :D
2010. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azóta már nekem is megy...jó régen tettem fel ezt a kérdést.. :)
2011. jún. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!