Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Eléggé el vagyok hízva hasra,...

Eléggé el vagyok hízva hasra, de legfőképpen mellre. Ha ezentúl heti 2 alkalommal eljárok úszni, segíteni fog fogyni és izmosodni? 16/F

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően olyan nem létezik, hogy el vagyok hízva, mellre. Mivel nem létezik célzott zsírégetés.


Az úszás, ha komolyan csinálod, akkor lehet ér valamit, de, ha csak lubickolsz akkor b@szhatod.


Ha a sport mellé marad a szar kaja, akkor ne várj nagy eredményt.


És én a helyedben lejárnék edzőterembe is, mivel ott nem tudod elcsalni úgy az edzést, mint úszásnál.

2010. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Előttem szólóval egyetértek.. célzott zsírégetés nincs.

Étkezz normálisan, és ha teheted minden nap mozgasd meg magad.


30 perc kardió (futás-szobabicaj esetleg)3x egy héten -vagy ha már nagyon nem érzed meg, akkor naponta- és a normális étkezés idővel (néhány hónap alatt) lefogyaszt.


Ha izmosodni szeretnél mellette, akkor ezek mellé mehet a gyúrás.

2010. dec. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"leppurd válasza:

Alapvetően olyan nem létezik, hogy el vagyok hízva, mellre. Mivel nem létezik célzott zsírégetés"

Szerinted miért nem lehet olyan,hogy vki mellre,vagy hasra jobban hízik,mint mondjuk combra? abban igazad van,hogy nincs helyi zsírégetés,de a kérdező nem erről beszélt.

Kérdezőnek:úszás helyett a kardió edzést javasolnám:biciklizés,kocogás,szteppergépezés,ezek azok amik igazán hatásosak fogyásra.heti 3x30 perc folyamatos kardió edzés már hatásos lehet én így fogytam le 20 kg-ot 4 hónap alatt.de diéta nélkül ezek sem érnek semmit,tehát fontos,hogy csökkentesd a kalóriabeviteled.ha izmosodni is szeretnél egy kicsit,akkor mindenképp menj le edzőterembe.

2010. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az el vagyok hízva hasra de legfőképpen mellre, azt takarja, hogy onnan akar fogyni, ami célzottan nem fog menni.
2010. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gabro válasza:

Az uszás egymagában nemnagyon fogyaszt olyan kiegészitő sportot ill. mozgásformát válassz aminél a teljes testsulyodat a nehézkedési erő terheli. Az egyes régiók

izolált fogyasztása igen nehéz kérdés, mert okai alkati, genetikailag meghatározott.

2010. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!