Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogy menjek uszodába? 16/F

Hogy menjek uszodába? 16/F

Figyelt kérdés
Úszni fogok járni, oda hogy szoktatok menni, mármint hogy a farkatokat leborotváljátok, vagy nem ciki ha szőrös ,és ha meglát valaki meztelenül akkor az nem ciki? Volt már neked olyan hogy meglátta valaki a farkadat? 16/F
2013. jún. 18. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan meg kellett kérdezni? És ráadásul itt? Ha nem akarod, hogy meglássák, akkor menj be kabinba átöltözni. Fürdőgatyában meg nem tökmindegy, hogy dzsungel-e?
2013. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs ott az ölrözöbe kabin. Így ha öltözök és míg felveszem az alsógatyámat addig láthat valaki.
2013. jún. 18. 23:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Én leborotválnám. De egyébként én is járok úszni minden héten és úgy oldom meg, hogy amikor a fürdőnadrág még rajtam van magam köré tekerem a törölközőt és alatta a nadrágot leveszem. Ugyanígy fel a boxer. Oda meg, ha tudsz akkor menj úszónadrágba és akkor nem kell előtte az öltözéssel macerálni. :)
2013. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyébként semmi nincs abban, ha meglátják.. Nem fognak sokkot kapni nekik is van :D
2013. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerinted oda egymás farkát nézegetni mennek az emberek?
2013. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem de mindenki arról beszél hogy mekkora és hogy szőrös-e.
2013. jún. 18. 23:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Arról a lányok beszélnek..
2013. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Engem nem érdekel én nem szőrtelenítem le mert úgy könnyebben kapsz fertózést is főleg ha aznap szeded le mert mikrosérülést okozhatsz a borotvaval. Nekem amugy picit kilog de nem erdekel inakabb minthogy fertozest kapjon vagy bökjön
2013. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oké és a zuhanyzás, vagy nem szoktatok?
2013. jún. 19. 00:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Úúúristeen.. nem fogsz fertőzést kapni..
2013. jún. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!