Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen egy úszásóra?

Milyen egy úszásóra?

Figyelt kérdés
Jövőre lesznek úszásóráim, de nem tudom, mit fogunk csinálni? :D 45 percig úszunk ide-oda, lesznek valami gyakorlatok, vagy mi?

2013. júl. 14. 18:55
 1/4 ájszíjú ***** válasza:
ez edzőtől függ, a korodtól és a teherbírásodból. Ha nagyon érdekel leírom privátban hogy milyen volt nálunk egy edzés
2013. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szevasz! Én úszó vagyok, intenzíen. Egy edzés nálunk úgy zajlik, hogy van egy bemelegítés (ált. vegyesúszás), aztán feladatok bólyával, békatalppal, teknőccel, tenyérellenállással. Egy kis időre úszás, utána levezető. Persze minden edző máshogy csinálja. Ha csak jövőre kezded, az azt jelenti te még kezdő vagy, szóval biztos nem lesz kemény, kell hozzá sok akaraterő. Persze én, aki 30 hosszt leúszok 1
2013. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
1 huzamban könnyen beszélek, de nagyon fogod szeretni:) hidd el nyáron nincs ennél jobb sport, edzőtáborban nálunk mindenki alig várja hogy csobbanhasson, után kezdődik a fárasztó edzés.:)) de:D megéri:D
2013. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azért a 30 hossz az nem valami nagy cucc ahhoz,hogy hencegj vele :)


Valószínűleg csoportokra fognak titeket bontani,aszerint,hogy ki mennyire tud úszni.Aztán kezdőknek általában deszkával vannak gyakorlatok,hogy megtanulják a helyes technikát...haladók pedig..hát igen úsznak körbe körbe :D

2013. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!