Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van itt valaki szinkronúszó?...

Van itt valaki szinkronúszó? Mesélne nekem kicsit a szinkronúszásról?

Figyelt kérdés
Köszönöm:)

2013. júl. 20. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az, de engem is nagyon érdekel. de egyébként mire lennél kíváncsi?
2013. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A látványos dresszeket színes és fényes anyagból varratják, és flitterekkel díszítik a lányok.

A szinkronúszók orrcsipeszt használnak, hogy ne menjen az orrukba a víz, amikor fejjel lefelé dolgoznak.

A zenét a lányok a víz alatt is hallják víz alatti hangszóró segítségével.

A zene minden ütemére számolnak a lányok, így hozzák ?szinkronba? a mozgásukat.

A versenykűrökhöz a szinkronúszók gyakran használnak filmzenéket vagy tánczenéket, mert ütemesek és kifejező a dallamuk, ezért könnyebb azokra dolgozni.

A versenyzők a kűrruhához illő sminket viselnek: rúzs, szemceruza, szemhéjfesték, melyet szemhéjpúderrel tesznek még tartósabbá. De az igazi tartósság titka, hogy a vízből kijövet nem szabad elkenni a festéket. :)

2013. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Előző: nagy tudomány a copy-paste! :D
2013. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mindent tudhatsz szerintem is kikeresni a neten (egy verseny menetéről kb...ami nem gyakran van) nagyon nehéz. Amit a 2es bemáolt az igaz a gyakorlatokra az edzések már nem olyanok mint hinnéd....nem mondom nehéz én 5-6 éve járok és volt olyan amikor abba akartam hagyni de nem tettem mert ott a csapat őket pedig nem hagyhatod ott csakúgy és amióta más edzőnk van imádom és soha nem volt olyan hogy abba akartam hagyni de ennyit az én réstemről gondolom nem érdekel... Igazából nem tudom mit mondjak az edzések kemények de meg lehet szokni+ minden egyesületbe mások de általában bemelegítő után úszunk vízalattit(wgy levegővel ameddig tudsz) utána meg mindig más. Alapvetően kell hozzá egy kis lazaság de nem nagy baj ha nincs cspattársam olyan mint egy betontömb+hatalmas akaraterő és egy jó orrcsipesz amire nagyon kell vigyázni. És arra számÍts hogy ha elmész szinkronúszni elég izmos leszel mert jól megdolgoztatnak. Edzések előtt általában van egy 30-15perces 'bemelegíté' ahol erősítetek. És a társadalmi része az hogy az emberek királynak tartják ha szinkronúszol vagy nagyon könnyünek és akkor fikázzák hogy az ő sportjuk sokkal nehezebb akkor beolvashatsz nekik én már elég régóta tervezgetem hogy beküldöm azokat az embereket akik könnyűnek nevezték egy edzésemre hogy csinálják végig én meg addig kint röhögök rajtuk. És nem utolsó az hogy nagyon jó alakot csinál. Valószínű hogy nem ezeket akartad de nem tudom mi mást írjak szóval nyugottan kérdezz. És bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett
2014. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!