Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászbot vásárlásán gondolko...

Horgászbot vásárlásán gondolkodom. Egy érzékenyebb Medium boton gobdolkozom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A két bot közül szeretnék választani, ennyit szánok rá.Az egyik Daiwa Sweepfire 360M a másik Spro Team feeder special 330M.Szerintetek?Irjatok érveket és ellenérveket mindkét botról ha tudtok.Esetleg másik bot ebben az árkategóriában?

Előre is köszönöm.



2013. júl. 22. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Spro Team még nem volt a kezemben, a Sweepfire már igen, de az igazság az, hogy még egyikkel sem horgásztam. A Daiwa mellett az szól, hogy 3.66-os, itt kezdődik a feeder szerintem, a 3.30-as az inkább picker. Ha számít a dobótávolság is, akkor a hosszabb felé hajlanék, és az a 30 centi sokat számíthat, nem csak dobásnál, de fárasztásnál is. A Spro termékek közül azok, amire Döme neve rá van írva általában nagyon jók, a Daiwa termékek meg úgy önmagukban nagyon jók. Ha jól emlékszem, akkor a Sweepfire 2 spiccel kapható, míg a Spro Team 3 spiccel. Nálam ez döntetlen körüli eredmény, de a hossza és a neve miatt mégis a Daiwa nyert nálam. Persze lehet, ha használtam volna őket, akkor más lenne a véleméyem....
2013. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jobban megnéztem az új team feeder botcsaládot és a 20-80gr. dobósúlyú 360MH-re esett a választásom.ez már 3.60-as és 3 spicc.
2013. júl. 24. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!