Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » HA a szolunáris naptárban az...

HA a szolunáris naptárban az van, hogy telihold/első negyed/ utolsó negyed, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
naptár, esély, fogás, horgászat, hold

2013. júl. 29. 16:21
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs, a kulcsszavakat rossz helyre írtam.
2013. júl. 29. 16:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Az pont azt jelenti ami oda van írva! Hogy éppen milyen a hold állása! LOL
2013. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet-e hinni a szolunáris naptárnak. Nekünk van egy tavunk. Általában napi fél órára megyek le. Holdállástól függetlenül szoktam fogni (vagy nem fogni.)
2013. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1985 óta horgászok. Akkoriban a horgászújságok hozták le havonta a szolunáris táblázatokat és a fogási esélyeket, amiket akkor bőszen nézegettem és igyekeztem alkalmazkodni. Aztán néha úgy alakult, hogy betegre fogtam magam akkor, mikor nem lett volna szabad, és volt olyan is, hogy pöccintés sem volt, amikor jó fogást ígértek. Szerintem ezzel ne foglalkozz. Lehet, hogy a nagy statisztikai halmazban ez észrevehető, de már rég nem törődök a szolunáris táblával
2013. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, igen. A halaknak nem jár a horgászújság, így aztán fogalmuk sincs, hogy ma éppen kapniuk kellene.
2013. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!