Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha már fogyni nem szeretnék...

Ha már fogyni nem szeretnék többet, inkább csak a lábamon "alakítani", napi 40 perc rubint réka + negyed óra kocogás jó lesz? Többi lent

Figyelt kérdés

eddig szobabiciklizéssel és ugrókötelezéssel fogytam le, egy kicsit viszont még szeretnék. Úgy gondoltam nyárra változtatok és a fent említetteket fogom csinálni. Jó lesz így?

az étkezés - szálkásító, vagyis magas fehérje (kb. 2 g/ttkg), kevés szénhidrát...- továbbra is marad, az edzésen változtatnék.

16L 163/55kg

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. jún. 4. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Heti egyszer gépekkel/súlyzókkal vagy legalább a saját testsúlyoddal egy egyórás, rendes izommunkát igénylő edzést jó volna rászánni. Nem kell nagy dologra gondolni, 3-5 gyakorlat megteszi. Ettől fog jól kivehető izomzatod lenni a legegyszerűbben.
2013. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 poiu ***** válasza:
ddrake: 1-et értek, az izom adja a formát.
2013. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és még hozzátenném, hogy ezt a heti egyet úgy értem, hogyha tényleg csak lábra szeretnél, jobb volna viszont egész testre, úgy esztétikusabb. Erre minimum még egy napot rá kéne szánni, de heti 3-4 nap összesen még jobb volna.
2013. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 poiu ***** válasza:
ddrake: 1-et értek (kezdem magam szégyelni :-), de ha hetente 2 x 40 perced van, az már elég a célodhoz, a 3 x 40 perc (minden másnap) az igazi, heti 4 nap gyúrástól kinőhet a szakállad :-). És igen, minden izmodra szükséged van.
2013. jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát eddig heti ötször tornáztam minimum egy órát.

Írjátok, hogy egész testre, csak hogy milyen gyakorlatokat? Tudnátok példákat írni, amiket otthon tudnék végezni?:$ akkor azokat csinálnám heti 3x, 2x pedig futni járnék :)

és köszönöm szépen a segítséget, válaszokat, mentek a zöld pacsik! :)

2013. jún. 8. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit akarsz. Többféle módon edzheted magad. Mehetsz kondiba, eljárhatsz kondiparkba, ha van a közeletekben, vehetsz magadnak otthonra eszközöket. Mihez volna kedved? :)
2013. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát igazából semmi eszközöm nincsen hozzá, venni meg nem szeretnék. Akkor ilyen saját testsúlyos edzés? vagy ahhoz is kell bordásfal?

mert alapból ilyen lábemelésekre meg hasonlókra gondoltam, azért is írtam, hogy rubint réka (abban még például csomó guggolás is van). Vagy azok nem érnek annyit?

2013. jún. 9. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam az ilyen fitnesvideókat komolyan venni. Vannak jól bevált, régi módszerek, a többi csak lehúzás nagyrészt.

Saját testsúlyos gyakokhoz legalább egy hely kéne, ahol tudsz húzódzkodni, de a guggolások anélkül is mennek.

2013. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

értem. tehát akkor guggolásokat fogom nyomatni, meg valamit még kitalálok :)

köszönöm a segítséget:)

2013. jún. 9. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!