Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen Aréna úszószemüveget...

Milyen Aréna úszószemüveget vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy úszószemüveget mert az ami eddig volt tönkrement (elszakadt pánt). Most szeretnék Aréna márkájú úszószemüveget venni, csak még nem tudom hogy melyik lenne alkalmas a hobbi szintű úszásomhoz. Amit eddig néztem az a

X-Ray Hi-Tech úszószemüveg, Swedish Elite és a Swedix Mirror.

Tudom hogy az utolsó 2 felsorolt szemüveg verseny úszószemüveg de van aki azokra esküszik, csakhogy én meg félek a kényelmetlenségüktől.

Valaki tud ezekről a szemüvegekről saját tapasztalatokat írni? Esetleg más márkájú (max. 6000FT) szemüveget írni ami neki bevált ? Előre is köszi :)



#Swedish House Mafia #úszószemüveg #Swedix Mirror #X-Ray Hi-Tech
2013. aug. 2. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem az eredeti (malmsten) svéd jött be legjobban, ráadásul messze a legolcsóbb is.

[link]

2013. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ :)

Neked nem nyomott ez a szemüveg ? Ha sokáig úszol ebben, "megállás nélkül" akkor 1-2 óra után se kezd el fájni a fejed ?

Nagyon hasonlít, sőt inkább jóformán ugyan az mint amit énis nézegettem az Aréna honlapján, csak a pánt felirata más.

[link]

2013. aug. 2. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Azért ugyanaz, mert ők gyártják mindenkinek (Arena, Speedo stb) az ilyen típusú szemüvegeket.
2013. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oh, így már értem :) És leírnád a tapasztalatodat róla ?:) (1-2 óra viselet után karikák a szem alatt? Nemkezdi nyomni a szemed ? Nemfáj tőle a fejed ? stb. )
2013. aug. 2. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kényelmetlenebb, mint a hagyományos (szivacsos vagy szilikon betétes) úszószemüvegek. Te rakod össze, szóval olyanra csinálod, amilyenre akarod. Én pl. az orr részt nem használom, hanem a pántból vágok le egy darabot és azt fűzöm be oda.

[link]

Kb. így.

Először szokatlan volt egyébként, de pár alkalom után megszoktam és mostmár nem használnék mást.

2013. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a kielégítő választ :D

Persze ha még van valaki akinek más szemüvegekkel is vannak jó tapasztalatai azt is szívesen elolvasnám! :D

2013. aug. 2. 20:13
 7/8 anonim válasza:
100%

Nekem Aréna X-Ray szeüvegem van és szerintem nagyon jó.

Igaz bár hónapja elszakadt a szilikonpántja, de visszavittem a boltba és kicserélték. :)

2013. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D
2013. aug. 5. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!