Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik érné meg szerintetek a...

Melyik érné meg szerintetek a legjobban? (lent)

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


a 3. és a 4.ik az orsó a különbség



2013. aug. 3. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
1. vagy a 4. szerintem
2013. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtad neked mi lenne a lényeges horgászat szempontjából?

Az itt belinkelt szettek közül az elsö minöségileg valamivel felette van a másik háromnak, itt föleg az Okuma orsóra értem. Mondjuk ez árba is meg mutatkozik. A másik 3 Nevis szett kezdö cuccnak jó pláne ha nem kapitális halaktra akarsz menni! A 3.és4. ik orsó között külömbség

a 4 dik nyeletö fékes orsó amugy mind a kettö Nevis gyártmány.

2013. aug. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem egy kicsit jobb minőségű feeder bot kéne ami kezdőknek való de csak 25ezrem van rá és nem akarom az összeset elkölteni.Megnéztem az 1.-nek külön külön az árát és a bot 10 az orsó pedig 9ezer volt szerintem ami már nem egy rosszminőségű cucc lehet de nem tudom hogy az jó lenne-e.amúgy én most az 1.-n gondolkozom mert szertinem az elég jó bot kezdőknek,nem?
2013. aug. 4. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik és az elképzeléseidnek megfelel az elsönek

linkelt Eurostar bot + Okuma orsó akkor vedd meg.

A 4 böl még ez tünik mínöségibb felszerelésnek. Az eurostar botok nem rosszak ha jól tudom a D.A.M nak egy olcsobb

kivitele. Az okuma orsók pedig minöségi cuccok, még az

olcsobb változatok is.Na meg ha netán ugy alakulna alkatrész is azért beszerezhetö hozzájuk.

2013. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat
2013. aug. 4. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!