Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kezdő pergető eredményes...

Kezdő pergető eredményes lehet állóvízen gumihallal és twisterrel?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kezdő pergető eleinte leginkább twisterrel és gumihallal lehet eleinte sikeres, szóval igen, próbálkozz nyugodtan, de ne add fel az esetleges kezdeti sikertelenség után! Én azt javaslom, hogy eleinte ha van rá lehetőséged, akkor gyakorlottabb pergetőhorgásszal menj.
2013. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Sajnos már a kezdeti sikertelenségek megvoltak, és jó pergetőhorgásszal nem tudok menni, de ha te mondod próbálkozok még :)

2013. aug. 7. 12:33
 3/3 pekmartin ***** válasza:

Három szó!

-KITARTÁS

-RUGALMASSÁG

-(esetleg acélelőke.. de az azért nem annyira kell :)

van hogy egy napot végig kell pergetni egy halért van hogy minden dobás kapás és sok variáció...

én szeretek áradásban front elött/után menni

sok csalicsere mert minden nap más a jó (pl piros ma fogja a halat másnap kudarc)

főleg reggel este csukánál napközben is mehetsz

és meg valami:ne a nyilt vizet dobáld mert a balinon kívül látott rablásról nagyon ritkán lehet halat fogni


nyáreleje vége ősz tél tavasz eleje (ne feledd a tilalmat)



GÖRBÜLJÖN!!!!!!

2016. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!