Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nem tudok valami tippet adni...

Nem tudok valami tippet adni hogy tudnék nagy halat fogni legfőképpen nagy pontyot, milyen csalival, etetőanyaggal?

Figyelt kérdés
mert már vagy 5-6, 1 napos horgáaszaton vagyok túl de soha nem fogok semmit(csak kicsi keszegek de az mindig),és az közre játszhat hogy csak azt az etetőanyagot szórom be amit mindig a kosárba rakok,lehet az kevés?vagy mért ?mert már nagyon idegesítő

2013. aug. 14. 19:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
Attól függ mi számít nagynak és kicsinek. Ha keszegeket meg tudsz fogni akkor gondolom nem bojlizol hanem fenekezel vagy úszózol. Próbálgass több fajta ízesítésű kukoricát. És nem árt külön beetetni sem aminek folyamatosnak és koncentráltnak kell lennie. És ha kisebb halakat akarsz fogni akkor az etetés közepébe kell dobni a szereléket ha kicsivel nagyobbakat akkor a szélére ha igazán nagyokat szeretnél 10+kg akkor meg az etetéstől 1,5-3 méterre.
2013. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát nekem már egy 1,5.2kg-os is nagynak számít amúgy fenekezek feederrel van egy haldorádó red tuning vörös démon pelletem meg mézes és kagylós ízű kukorica,de igazából a pelletemet akarom hasznosítani hogy tudjam hogy nem hiába vettem meg de még nem sikerült vele halat fognom
2013. aug. 14. 20:10
 3/12 A kérdező kommentje:
most voltam kint egy 2napos horgászaton és nem fogtam semmit csak keszegeket de azt is csak 3db-ot mert nem haasználtam nagyon csontit
2013. aug. 14. 20:13
 4/12 A kérdező kommentje:
és 2kg etető anyag elég egy kb 8órás horgászatra?
2013. aug. 14. 20:45
 5/12 anonim válasza:
Etetőanyagot csak kosárba használj. Etetésnek szemes kukoricát, búzát használj kilója kb 100ft és nekem elég szokott lenni 12 órára kb 3 kiló. Igazából egyfajta pellettel és kukoricával nem nagyon fog sikerülni. Mivel meleg vízben a büdös csali szokott bejönni hidegben a gyümölcsös édes. Ezért van minden horgásznak ezer fajta csalija, mert mindig másra kapnak. próbáld meg az epres kukoricát és a vaníliás kukoricát pontyra. Amurra pedig vaníliás-ánizsos kukoricát.
2013. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Frontosa ***** válasza:

A titok elég banális, olyan vízre menj ahol sok van belőlük.

Valószínűleg azért nem fogtál mert abban a vízben kevés a ponty, keress másik tavat.

Üdv,

2013. aug. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
oké,köszi a válaszokat
2013. aug. 15. 09:42
 8/12 A kérdező kommentje:
ja és kukoricát hogy tudok bejutatni etető csúzli és csónak nélkül?etetőkosárba?
2013. aug. 15. 09:48
 9/12 Frontosa ***** válasza:

Igen, az etetőanyag valamennyit felvesz, vagy PVA-val.

Üdv,

2013. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oké,köszi
2013. aug. 15. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!