Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Alsó Tiszán mivel/mire érdemes...

Nincki kérdése:

Alsó Tiszán mivel/mire érdemes horgászni?

Figyelt kérdés
A hétvégén megyek a tiszára és arra lennék kiváncsi hogy Szolnok alatt mik a tapasztalatok? Milyen halra és mivel érdemes horgászni? (kezzdő horgász vagyok :) )

2013. aug. 15. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, pontosan hol akarsz horgászni. Ha mélyebb vizet találsz, harcsa, ponty és nagyon szép dévérek vannak.

Akadók mellett érdemes kishallal süllőzni, csukázni is ilyenkor.

Márna is van, elég szépek, 2-3 kgos igazi harcosok.

Etetőanyagból a legolcsóbb ECO Maros pörkölt vagy a legolcsóbb piros Tímár mix, én itt mindig ezzel a kettővel horgászom, felesleges a drága anyag, úgy sem ismerik. Csalinak főtt kukorica, csonti, giliszta, kagyló, nadály, pufi, ami működni szokott.

2013. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Főzős Laci ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én a Hármas-Körösön horgászom sok év óta.Ebben az évben jött nekem az áttörés!Nem az etetőanyag minősége a lényeg,ha a mennyiség!4-5 kg etető mennyiség nélkül nincs igazi halfogási esély.Elondom az én receptemet:1 kg darált búza,3 kg darált kukorica,0.5 kg vegyes madáreleség darálva+szárazkenyér 0.5 kg,+bolti olcsó vanília aroma 2db,+3-4 tasak vaníliás cukor.Ja,és 1,1 kg főtt búza,kukorica.Ez nekem bejött,megjön rá a hal.

Ne felejtsd el,hogy halfogáskor lényeges dolog a kezed tisztasága!!! Pl:ne dohányozz,és ne legyen koszos a kezed.

A halak orra nagyon érzékeny. Én viszek magammal mindig folyékony szappant,és kézfertőtlenítőt is. Ajánlom másoknak is!

És még egy titok! Ha etetsz,úgy etess,hogy a gombóc fele sár legyen,mert ez tartja,húzza le az etetőanyagot a fenékre.Másik,hogy ahol horgászni akarsz,attól 6-8 méterrel feljebb dobáld be a gombócokat.

Én azt szeretném,ha más is sikeres lenne,nem csak én!

2013. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!


Lassan indulok is, ha bejött valamelyik akkor szólok :)

2013. aug. 17. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!