Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek mennyire cikis...

Szerintetek mennyire cikis hogy olyan mentőmellényt kell hordanom csónakozáskor amibe van a lábam között is öv? 15L

Figyelt kérdés
Csónakozáskor kellett felvennem elég sokszor meg még elég sokszor kell is majd a nyáron, csak fura hogy a lábam között is van öv és még szorosra is húzzák. Kényelmes is azon kívül hogy bevág a fenekembe és fura érzés, de szerintetek nem ciki egy 15 éves lányon?
2013. szept. 14. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nem cikibb mint megfulladni
2013. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy rendes mentőmellény ilyen, szokj hozzá. Nem kell bevágósra húzni, csak annyira, hogy ne ess ki belőle.


(gyk: a mellény a víz tetején lebeg, ha beborulsz, te viszont elkezdesz süllyedni és ha a karod kicsúszik belőle, akkor buktad az egészet. Ezt akadályozza meg a lábaid közötti pánt.)

2013. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Életet menthet.
2013. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rajtam is volt már olyan mellény amiben a lábaim között volt öv, és nekem is szorosra húzták, nagyon is bevágott a fenekembe. A beövezés cikisebb volt mert anyu csatolt be és széthúzta a lábam terpeszbe aztán mikor szorosra húzta utánna be is nyúlt a lábam közé hogy ellenőrzze elég-szoros-e. Pár alkalom után már nem volt olyan gáz és megszoktam hogy muszáj a szoros öv. Elsőre mindenkinek kényelmetlen szerintem.. (17/lány)
2014. jan. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!