Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Eltört a spiccem, mit csináljak?

Eltört a spiccem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

3,6 m -es feeder botomon a spicc eltört úgy hogy nem tört ketté..csak szétnyínt..vagyis egy kis rész elválik tőle amikor terhelés eri és egy nagyon vékony réteg tartja össze csak. Tettem a két rész közé pillanatragasztót és összeragadt..és kisebb terhelésnél amikor kezemmel meggörbítem a spiccem akkor nem nyíilik szét.


Lehet még ezt használni vagy kuka?


Ui. Eurostart botnak az üvegspiccéről van szó



2013. szept. 22. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb rá az esély, hogy újra eltörik. Én cseréltetném.
2013. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és hogy?
2013. szept. 22. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Horgászboltban. Beviszed, bent hagyod, ha kell, és kicserélik, igaz, lehet el fog ütni a színe.
2013. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak a spiccet?...és az nem baj ha nem ott vettem?
2013. szept. 22. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgyis találnak egy olyat, ami belevaló.
2013. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy használod, vagy eldobod. De mielőtt eldobnád, megfogod a spiccet, és az utána lévő tagot, bemész egy boltba, és keresel olyan erősségű és vastagságú spiccet mint ami megfelel.Max 2000Ft.
2013. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gomzoli ***** válasza:
Harcsazo stupekot meg tudsz belole barkacsolni.
2013. szept. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megragasztottam és most hogyha majdnem karikába hajtom a spiccet akkor se válik el..talán jó lesz még
2013. szept. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!