Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha rendszeresen járok úszni...

Ha rendszeresen járok úszni akkor kisebb lesz a mellem? Nem lesz furcsa formája?

Figyelt kérdés
amikor régen jártam ilyesmit tapasztaltam de nem tudom,hogy attól volt-e, vagy csak véletlen egybeesés.

2013. okt. 1. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az úszással napi kalória mínuszbam leszel, akkor fogysz. És fogyás esetén mehet le mellből is. Ez genetika, hogy ki, honnan, milyen ütemben fogy. Ha pedig nincs fogyás, akkor nem vesztesz mellből sem.
2013. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a mellizmok nőnek ami igen, valamennyire más alakot ad a mellnek. A mell mérete viszont nem csökkenhet, hiszen az emlő mérete adott, genetikai dolog. Viszont ahogy első írta ha sokat fogysz az mellből is lemegy.
2013. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor tehát nem maga az úszás okozza, hanem a mozgás és fogyás :)
2013. okt. 1. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, ha fogysz, akkor mellből is megy le, mert a nők sajnos általában onnan fogynak legelőször. De ha pótolod az úszással elégetett kalóriát, akkor nem lesz fogyás, maradnak a méretek.:)
2013. okt. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
9 éve úszok és egyáltalán nincs kis mellem...:D
2013. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :-D reményt adtál :-D
2013. nov. 14. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!