Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kezdő feeder horgász vagyok?

Kezdő feeder horgász vagyok?

Figyelt kérdés

6-7 éve horgászom rendszeresen és eredményesen de igazán nagy hal nem jött még (3.8-4 körül volt a legnagyobb).Meg figyeltem az utóbbi időbe hogy sokkal több halat veszítek.Ezért akarok egy biztosabb feeder botot meg egy távdobó nyeletőfékes orsót.

Kérdések:

Fedderbot: [link]

Damil: Nevis endura 25mm 150m elég?Vagy ajánlotok jobbat?

orsó: nyeletőfékes/távdobó kéne

szerelék: minden ami kell hozzá


Szóval egy komplett botot kéne összeállítani.Néztem netem már feeder-ről dolgokat meg pvtv-n műsorokat de biztos akarok lenni a dolgomba.



2014. jan. 2. 13:36
 1/3 A kérdező kommentje:

bocsi a másik link lemaradt...

[link]

...ja és a halakat azért vesztem mert nem bírja a régi felszerelés csak nagyon erőltetve + a horgot is lazán elhajlította meg törte szét egy ponty

2014. jan. 2. 13:40
 2/3 sanci1983 ***** válasza:

Nekem párban van pár éve 390- es Nevis Legacy Heavy Feeder 40-140 gr- os, Nevis Master Feeder 5000 orsóval.

Ár érték arányban szerintem verhetetlen.

A kosár megrakva kajával kb 70 gramm lehet amikor pecázok, lazán suhintok vele 100 m fölé, minden erőlködés nélkül.

Mondjuk nekem nincs 25- ös vontatókötél főzsinórom, max 18- as. az előke meg 0.06- os fonott.

2014. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sanci1983 ***** válasza:

Ja a szerelék lemaradt.

Én személy szerint nem hiszek Döme Gabi bácsi praktikáiban, de állóvízen ugyanazt használom amit Ő. Természetesen a csali és etetőanyagaim másak.

A folyóval más a helyzet, de az sem bonyolultabb.

2014. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!