Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Feeder-es pontyozásahoz...

Feeder-es pontyozásahoz milyen zsinórt?

Figyelt kérdés

Egy erős és jól látható zsinórt keresek , maximális méret 0,25 mm-es! Ár/érték arány fontos!


Ezt néztem ki eddig, esetleg tudtok jobbat?

[link]



2013. szept. 2. 14:29
 1/5 doboszoli ***** válasza:

Na ne!

A feeder bot lényege, a vékony, finom zsinór, kicsi horog.

Javaslatom:

max. 0,20-as, lágy speckó feeder zsinór, megfelelő kosárral, orsóval, 10 alatti horoggal.

2013. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben...most is egy 0,18-as zsinorom van csak már több illesztés is van benne...vagyis 2 helyen van összekötve mert szakadt...ezért gondoltam egy erősebbre !...de jó nekem a 0,18-as is csak valami minőségi zsinor!
2013. szept. 2. 22:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Süllyedő legyen, ne nyúljon nagyon, jól kezelhető legyen...meg jó lenne ha olyan színe lenne amit jól lehet látni...és ára se legyen 1500 ft felett/300m!
2013. szept. 2. 23:23
 4/5 anonim válasza:
Én 0.22-es Nevis Navy zsinórt használok nagyon jó és az ára is megfelel neked.Bátran ajánlom.
2013. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a ménkűnek 300 méter zsinór? Tegyél 150 m alátétzsinórt, meg 150 m főzsinórt. Ennél nagyobb távnál úgysem tudsz eredményesen fárasztani.
2013. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!