Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Match botot szeretnek vasaroln...

Pintérné Pánya Noémi kérdése:

Match botot szeretnek vasarolni ajandekba, de nem ertek hozza. Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Parom mar evek ota horgaszik, es emlitette,hogy ha majd tud szeretne venni match botot pontyhoz. De annyi fele es fajta van, hogy nem igazodok ki rajtuk, es sajnos nem tudom, hogy milyen tipusok alapjan tudnek puhatolozni, hol akarja hasznalni, milyen hosszu stb. Milyen infokat kellene meg kihuznom belole, hogy a legtokeletesebb botot tudjam megvenni neki? Koszonom elore is.
2014. jan. 2. 14:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom :)
2014. jan. 2. 16:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kéne a legolcsóbb felé menni, mert nem lesz nagy élmény a horgászat vele.

A match bot lényege, hogy a szerelék finom, a bot nagyon lágy és rugalmas, tompítja a hal kirohanásait.

Ami lényeges, az a dobástávolság, mekkora úszót akar használni hozzá. Egy minőségi match bottal bármekkora hal kiszedhető, ott nem ez a döntő szempont.

Nem feltétlen jó ötlet egy horgásznak botot venni ajándékba, ha nem értesz hozzá, mert olyan speciális elvárásai, igényei lehetnek, amiket nem tudsz. Vegyél egy vásárlási utalványt és add neki, hogy vegyen match botot, mert tudod, mennyire szeretne, elmész vele, mikor megveszi és osztozol az örömében, jobb eredményre számíthatsz.

2014. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, gondoltam erre is, de az utalvannyal biztos, hogy szerelekeket fog vasarolni, mert abbol soha nem eleg es nem akarom kenyszeriteni a botra. Utana meg azt fogja sajnalni, hogy nem botot vett. De lehet, hogy csinalok melle egy kamu utalvanyt, amin az lesz, hogy csak botot vehet rajta. Sajnos ha az utalvanyt a kezebe adom, es beszabadul egy horgaszboltba, nem fogja tudni a boseg zavaraban, hogy mit vegyen :) Koszonom szepen az infokat :)
2014. jan. 3. 10:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért menj el vele és együtt vegyétek meg, neki is jól esik, hogy ha valaki osztozik az örömében.

Baromság, hogy a férfiak nem szeretik, ha a nők mellettük vannak ilyenkor is, csak társként, ne főnökként legyenek ott:)

2014. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 doboszoli ***** válasza:

Ne vegyél neki Te botot! Különösen ne, ha évek óta horgászik.

Jártam már úgy, hogy a saját magam által gondosan kiválasztott boton túladtam (komoly veszteséggel) mert a harmadik peca után sem szerettem meg. Ám a 20+ éves textilbakelit Silstar csőbot ma is a fegyvertáram része.

Botot legalább olyan gondosan választ a horgász, mint feleséget::)) Megnézi, összerakja, megsuhogtatja, elképzeli a vízparton, megveszi, és vagy bejön, vagy nem.

Szóval vagy együtt vegyétek meg, vagy marad az utalvány, kikötéssel. (én mindkettőnek örülnék, a "meglepetésnek" nem biztos.)

2014. jan. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!