Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszni tanulok. Amikor vízbe...

Úszni tanulok. Amikor vízbe teszem a fejem, olyan kellemetlen érzésem van, mintha szinte szét akarna feszülni a fejem, ahogy az orromba áramlik a víz. Fog ez változni?

Figyelt kérdés
Tudom, elég bugyuta a kérdés... De van erre valami technika? Aki tud úszni, hogy küszöböli ki ezt a rossz érzést?

2014. febr. 7. 00:00
 1/2 Mirk ***** válasza:

Az orrodba csak akkor folyik víz, ha az orrlyukaid az ég felé néznek, ennek pedig nem kéne gyakran történnie egy átlagos úszás alkalmával.

A legegyszerűbben úgy tudod ezt kivédeni, hogy a levegőt folyamatosan fújod ki az orrodon, ha épp olyan helyzetbe kerülsz, hogy belefolyna.

2014. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eleinte engem is zavart. Valóban, arccal lefele kell nézni úszás közben.

De volt már, hogy sokat voltam arccal felfele és hozzászoktam. De mindig újra hozzá kell szokni. Később már nem lesz olyan vészes.

2014. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!