Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékony a karom. Hogyan serkent...

Vékony a karom. Hogyan serkenthetem növekedésre az izmaimat?

Figyelt kérdés

Ektomorf testalkatú vagyok, de már jó ideje edzek. A többi testrészemmel többé kevésbé meg vagyok elégedve, mert tükrözi a benne lévő munkát. Egyedül a karom van lemaradva.


Tulajdonképpen ha oldalról nézem a tükörbe nincs vele olyan nagy gáz, de ha szemből nézem, akkor elég vékonynak tűnik. Kb. olyan mintha nem akarna "szélesedni" szemből nézve.


Hogyan tudnám a tricepszet és a bicepszet jobban növekedésre bírni? Végezzek nagyobb súllyal kisebb ismétlés számmal gyakorlatokat? Vagy fordítva kisebb súllyal nagy ismétlésszámú gyakorlatokat?


Vagy ezt soha az életbe nem fogom tudni leküzdeni?


2012. okt. 5. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Képet.
2012. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak te látod rosszul és nincs lemaradva a karod. Egyébként edzésnél maradj a nagyobb súlyokon 8-10-es ismétlésszámnál, néha mehet magasabb ismétlésszám is.

Ja és ne eddz egy héten egynél többször a karod (sem). Sokan ott rontják el, hogy nem hagynak időt regenerálódni. És persze a kaja gondolom rendben..:)

2012. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ektomorf testalkatnál sok idő kell mire a biceosz igazán telt lesz mivel hosszúak a végtagok, végezz sztem mindig más más edzéstervet egyszer magasabb egyszer alacsonyabb ismétlésszámmal, használj speciális gyakorlatokat pl: 21-ezés, szuperszett, súlycsökkentések, a kajád legyen megfelelő pihenj eleget és ne edzd a bicepszed egy héten 2 nől töbször de egy is elég lehet a ha megfelelő rutinod van már az edzésben
2012. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!