Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan lehetne szinkronúszóval...

Hogyan lehetne szinkronúszóval barátkozni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekesnek, különlegesnek tartom ezt a sportot és szívesen barátkoznék olyannal, aki ezt műveli. Az ismeretségi körömben nincs ilyen, uszodákban is nagyon elvétve látok és akkor is furán jönne le, ha odamennék barátkozni, főleg mivel férfi vagyok.

2014. febr. 24. 21:47
 1/6 anonim válasza:
esetleg oda úgy hogy oda mész hozzá :)
2014. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha csak úgy odamegyek hozzá, azt hiszi, akarok tőle valamit. És egyébként is nagyon ritkán látok szinkronúszókat uszodában. Edzés előtt, után, közben nem biztos, hogy pont beszélgetni lenne kedve egy idegennel...
2014. febr. 27. 14:37
 3/6 anonim válasza:
akkor ismerkedj meg egy olyan emberrel aki jóban van egy szinkron úszóval és vedd rá hogy bemutasson neki
2014. márc. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Beszélgess velük edzés után a szaunában:)

egy szinkronúszó

2014. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DirectionerWayerMili válasza:
Szinkronúszó vagyok.Menj oda hozzájuk nem harapnak.Ahová én járok ott is szoktak oda jönni hozzánk.De csak a csili-vili fürdőruhánknak köszönhetjük.xDDDD
2014. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én szinkronuszo vagyok, irj, ha gondolod:))
2014. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!