Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Feerder botnál a spiccek...

Feerder botnál a spiccek színei az erősségét jelenti?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Általában 2-3 spiccet szoktak adni a bothoz. Nekem sárga és piros spiccem van. A sárga erősebb valamivel mint a piros. Úgy tudod megnézni hogy melyik erősebb hogy behajlítod óvatosan a spiccet és megérzed melyiket lehet könnyebben hajlítani. Nekem most egy gyengébb van felrakva, nekem kettő volt hozzá adva!
2014. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyszerüen tudod ellenörizni, na és törésbiztosan!

hajlitgatások nélkül, hogy melyik spicc menyire erös.

Fogd meg a spicc gyürüt az ujjaddal és tartsd visszintesen

Ekkor a spicc vége lefele hajlik,ha kettöt fogsz igy

az ujjaid közé máris látod, hogy ami lejjebb hajolt az a gyengébb !

2014. ápr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a hasznos válaszokat. kezdő federezé vagyok sorry :D

még egyszer köszi

2014. ápr. 5. 16:53
 4/5 doboszoli ***** válasza:

Péter,- mint mindig- most is profi választ adott.

Ugye tudod, hogy a feeder spicce a dobás szempontjából közömbös, csak a kapás érzékenyebb, vagy keményebb jelzésében van szerepe?

2014. ápr. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 doboszoli ***** válasza:

Mesélek egy feederes történetet, ha nem untatlak Benneteket.

Tizenpár éve, amikor a feeder már földi halandóknak is elérhető volt, vettem egy Energo Team President 3,6-as M botot, valami 15 ezer forintért. (megjegyzem, ma is szolgál)

Boldogan vittem haza, természetesen megálltam a kocsmában, megmutatni szintén horgászó kocsmáros barátomnak.

"Nézzük mit tud, húzzuk meg!" Persze bent a helyiségben. Ráemelve, a lazán berakott spicc kicsúszott, a bot visszarúgott,(ugye ez a dolga...), és a mennyezethez csapódva, a középső tag nemes egyszerűséggel kettétört...

Azzal a lendülettel mentem vissza a horgászboltba, ahol kedvenc Bandi bátyámnak könnyes szemmel meséltem hülyeségem történetét. Imígyen nyilatkozott, miután körberöhögött: "Hát, se szép nem vagy, se okos, valamiért mégis kedvellek. Miután őszintén elmondtad mi történt, nem kezdtél legendákba az anyaghibáról, kicserélem, és visszaküldöm szállítási sérültbe." Így is tett.

Ezúton is köszönöm Szabó Bandinak!!!!

2014. ápr. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!