Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Valaki horgászott már Pölöskén?

Valaki horgászott már Pölöskén?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen étkezési lehetőségek vannak. Van e ott valami büfé, esetleg főtt étel, lehet e a környékről mondjuk pizzát rendelni? Vagy pedig úgy kell készülni, hogy nincsenek ilyen lehetőségek?
2014. ápr. 5. 20:57
 1/5 anonim válasza:
Voltunk már Pötrétén és Zalaszentmihályon is, de kajalehetőségről nem tudok.
2014. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nem nagyon vannak sajnos,esetleg Zalaszentmihály ami ott van tőle 2-3 km-re,több halat telepítenek,nagyobb a fogási esély,csónakot is lehet bérelni,van panzió is,vendéglő,étterem a közelbe.Hát pizzát biztos hogy nem tudsz rendelni,de van élelmiszer bolt,Abc ilyesmikre gondolok.
2014. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pölöske jó tó,de Pötrétét próbáld ki;) Tele van hallal,kapitális méretűekkel,és az egyedméret is többszöröse az átlagosnak.

Ott egy átlag dévér nagyjából 1,5-2kiló körüli ,kárásznál szintén.

Ott nem úgy kezd el horgászni az ember,hogy ha 2db dévér +1db kiló körüli ponty jön az már siker...

Ott nagyjából 5-5-5 a reális...,kb 10-15kilós szákkal a végén.

Az odavezető úton van 1 tér ott kapásból 2 kocsma ,a téren lévőben van gyorskaja,tőle 10méterre élelmiszerbolt,attól kb 30-40 méterre horgászbolt.

2014. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, de én harcsázni megyek Pölöskére...
2014. ápr. 7. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Harcsázni mindkettő alkalmas,Pötrétén nagyobb számban van ragadozó,de Pölöske hemzseg a 35-40 kiló feletti harcsáktól,nem véletlen hogy a tórekord 92 kilós harcsa és tavaly is 78-asat fogtak.

Harcsázni én zalába Pölöskére illetve a Rábára szoktam járni..."kegyetlenek".

2014. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!