Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Attól mert egy horgásztermék...

Attól mert egy horgásztermék olcsó, még lehet jó? (lent)

Figyelt kérdés
Vettem tavaly egy Carp Expert Feeder 5000-orsót 6.000 Ft-ért.Azt hittem hogy rossz lesz de komolyan,jobb a féke mint bármelyik felső kategóriás orsómnak,mindent nagyon jól lehet vele csinálni,egyik kedvenc orsóm.Na de akkor miért volt ilyen olcsó?Ugyanez megtötént a Shimano XAX270MH pergető botommal(8.000 Ft),de ha ilyen jók (szerintem) akkor miért ilyen olcsók?Vagy nem vagyok normális?

2014. ápr. 19. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
a Carp Expert nem egy régi márka,nincs is agyonreklámozva. sok gyártónál sajnos a nevet kell megfizetni,példa sokszor egy 15-20 ezer forintos topmix matchbot,sokkal jobb mint egy 40 ezres shimano.
2014. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elöttem íróval, sok nagy ismert gyártónál

több gyártmánynál csak a név van azt kell megfizet minöség

pedig egy középkategoriás holmihoz hasonlít!

Az olcsobb árkategóriába is vannak jó termékek, mondjuk

az nem hátrány az orsóknál ha évente,szervizelve vannak,

mondom ezt ugy hogy én foglalkozom botok orsók karbantartás javításával.

2014. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Egon Noiro ***** válasza:
Köszi a tippet. A Carp Expert némely orsójával én is szemezek egy ideje, de így már meg merem venni :-)
2014. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!