Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Heavy feederre milyen orsót...

Heavy feederre milyen orsót vegyek?

Figyelt kérdés
Olyan orsó kéne ami hosszabb dobásokra is megfelel.Kb15 ezret szánnék rá.Nevisen kívül.

2014. ápr. 30. 09:42
 1/10 gomzoli ***** válasza:
50-es (vagy 60-as) Okuma Longbow kell neked!
2014. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Néztem ez az okumát.Tetszett csak elég vékony,mély a dobja.Nem lenne hátrányos hosszú dobásnál?
2014. ápr. 30. 21:01
 3/10 gomzoli ***** válasza:
Hát szerintem ( 7 darab van a birtokomban...) egy kifejezetten távdobónak titulált orsóhoz képest talán nem 100- hanem 95 méteres lesz a maximum táv, amit dobni tudsz majd vele... :-)
2014. máj. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gomzoli ***** válasza:
A fékrendszere viszont messze a legjobb az árkategóriában, strapabíró, robusztus szerkezet, aki ismeri, mindenki dicséri.
2014. máj. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kicsit elbizonytalanodtam az okumával kapcsolatba.Olvastam egy tesztet ahol arról is írnak hogy az újjabb Longbow-ok már nem olyan jók.Spóroltak rajta.Nem ojan jó,megbizható mint a régebbiek.Jővő héten lessz a vásár.Kinéztem 5-6 fajtát aztán majd meglátom melyikre esik a választás.Köszönöm az eddigi válaszaid.
2014. máj. 3. 18:41
 6/10 A kérdező kommentje:
Megvan az orsó.Spro hardliner lcs 10060.Volt okumájuk is ugyhogy összehasonlithattam.A spro sokkal szebb járású volt.Összerakottabnak tűnik így elsőre és csak 5 euróval volt drágáb.Azért köszi a válaszaid.
2014. máj. 5. 18:08
 7/10 gomzoli ***** válasza:
Hol vetted, ha megkérdezhetem, hogy euro-val fizettél?
2014. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szlovákiai vagyok.Van itt egy elég komoly szaküzlet több orsót átnézhettem szerencsére.
2014. máj. 5. 21:34
 9/10 gomzoli ***** válasza:
Ok, az se rosszabb, az már biztos. Egyébként tényleg így jó valamit venni, ha össze tudod hasonlítani az egyiket a másikkal.
2014. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen igy jó ha össze lehet hasonlítani.A többi úgy is majd egy-két év múlva derül ki hogy beválik vagy sem.
2014. máj. 5. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!