Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mibe menjek holnap edzésre? A...

Mibe menjek holnap edzésre? A többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval kajak edzésre mennék és nemtudom mit vegyek fel. Holnapra meleget mond és valami olyan összeállitás kéne amibe nem lesz melegem ha kajakozok is. Ami kényelmes olyan kéne. 13/L

2014. máj. 25. 15:15
 1/3 anonim válasza:

Hogy ne égjen le a combod én valami étd alatig érőt ajánlok neked. Egy pamuttrikó elég lesz, ez akár lehet testre feszülős vagy bővebb is. A testre feszülős az azért jó mert kényelmes de az ha megizzadsz nem lesz nagyon kellemes érzés. A bővebb az meg azért jó mert "szellőzik". NApvdő krémet meg feltétlenül kenj az arcodra vállladra karodra!

remélem tudtam segíteni

2014. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*térd alattig érő
2014. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudtál és köszönöm szépen a segítséget. Múltkor amikor voltam edzésen egy térd felletti feszülős nadrágba mentemvés úgy lebarnultam ahol meg a nadrág volt ott meg teljesen fehér maradtam és hát gyönyörű lett a végeredmény.
2014. máj. 25. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!