Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Alacsony dobósúlyú bottal...

Alacsony dobósúlyú bottal lehet erőből dobni vagy csak lazán?

Figyelt kérdés
80gr-os dobósúlyú feeder bot.arra lennék kíváncsi h a 80gr-ba beleférő végszereléket csak finoman lehet dobni vagy meg lehet-e suhintani rendesen??mármint h a bot bírja-e?finom botot akarok venni,próbáltam egy picker botot és allig mertem eldobni,olyan gyengének tűnt.szóval bírják a gyűrődést dobosúly határon belül vagy azért nem árt finomkodni?persze nem arra gondolok h ami kifér a csövön,de egy erőteljes dobást elbírna-e?

2014. jún. 7. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze csak ne 70-80g legyen a szerelék összsúlya így is bedobná sérülés nélkül de sztem ne kockáztass egy lendületes dobás jobb mint egy erős dobás. 50g-os végszerelékkel és egy lendületes dobással elérehttő egy 80g-os feeder maximális dobótvolsága ami mérttől függ de egy 3,6-assal 50-60 méter fele lehet dobni.
2014. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80-as dobósúlyú Shakespeare feederrel 80 gr-os kosár töltve (simán van 120g töltve) 30-40 méterre simán dobható lendületből, erőből szerintem törne. Tavon 30as kosárral simán van 60-70 méter, ami lehet vele dobni, de azt sem ezzel a bojlis suhintós izom dobással, hanem egy jó lendületes dobással. A bot dobjon, ne te és akkor soha nem fog eltörni, bármekkora tömeget is dobsz vele.
2014. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat megfogadom ;) görbüljön!
2014. jún. 8. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!