Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Shimano Nexave vagy Cormoran...

Shimano Nexave vagy Cormoran Black Master 8pif pergetésre?

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 23:03
 1/7 gomzoli ***** válasza:
A kettö közül en biztosan a Nexave-t valasztanam, sajat tapasztalatom van vele, az arahoz kepest nagyon jo orso. A Cormoran orsokkal elöiteleteim vannak, meg ha ez nem is helyes. Teny, hogy eletemben 3 cormoran orsom VOLT, olcso, 30-35 euro arkategoriajuak voltak, de nagyon sz@r volt mind.
2014. jún. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Shimánóval nekem is jó a tapasztalatom de a cormorant nem nagyon ismerem.Állítólag amióta a daiwával közös a cég azóta jobb a minőség.Esetleg még Spro Passion 730.?
2014. jún. 10. 16:57
 3/7 gomzoli ***** válasza:

Nem tudom, az ötvenvalahány darab orsóm között egy sincs spro :-), de inkább az, mint a Cormoran... mondom, előítéleteim vannak :-)

Nekem a Nexave van az egyik UL pergetőmön, konkrétan csak erről tudok nyilatkozni. Kicsi 1000-es méret, szeretem, finoman szépen megy, a fékje kiváló (persze elsőfékes), mindent tud, ami kell.

2014. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megvan az orsó.Daiwa megaforce a3000.Jónak néz ki.Remélem beválik.
2014. jún. 27. 20:25
 5/7 gomzoli ***** válasza:
Jó lesz az, itt kb. 40-45 Euro, szép, és finom járású orsó, és bár a Daiwa viszonylag alsó árkategóriás terméke, de még az ennél olcsóbb crossfire is egész jónak mondható, a lányom gyűri két éve (hat éves, úgyhogy képzelheted...), még magamnak is elfogadnám, így utólag. Szóval a tiéd valószínűleg egy kis fokozattal még jobb is.
2014. jún. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hol van az az ""Itt"?Magyarországon a legolcsóbb helyen 53 €.Hát remélem kibír pár évet.Gyönyörűen fut de látni hogy spóroltak egy két dolgon.A hajtókar két oldalán szép nagy csapágy van,de nyitott csapágyak ahova könnyen bejuthat a szennyeződés.Zsír se volt nagyon rajta.Már megkentem speciális csapágyzsírral és máma kitalálok a lezárásukra valamit.
2014. jún. 28. 07:55
 7/7 gomzoli ***** válasza:

Németországból írok.


[link]

2014. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!