Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ismeri valamelyikőtök a...

Ismeri valamelyikőtök a Csillaghegyi strandot, a Csepeli fürdőt és a Pünkösdi strandot? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Munkám miatt nem tudok sajna hosszabb időre szabira menni a Balcsira, csak egy hétvégére, ennek ellenére szeretnék más strandokat is meglátogatni ha időm engedi. Néztem strandokat és elég drágák, némelyik nem éri meg az árát (pl. Palatinus, tök drága de a mosdója ahogy kinéz.....). Láttam véletlen hogy a Csillaghegyi strand belépő nem vészes, de utána eszembe jutott lehet azért olcsó mert nem valami jó? :O Komjádiba és Hajós Alfrédba nem akarnék menni, hallottam és olvastam hogy elég lepusztult helyek. Dagályban voltam olyan egy vagy két éve, nem rossz hely de elég szocreál és annyira nem nagy szám.

Legjobban a Csillaghegyi strand érdekelne milyen, érdemes-e oda menni, mik a tapasztalatok. Nem egyedül mennék hanem vinném a páromat, előtte főleg nem akarnék kellemetlen helyzetbe kerülni hogy olyan helyre vigyem ami nem jó. :O

Köszönöm előre is annak aki válaszol!



2014. jún. 27. 09:02
 1/5 anonim válasza:
A csillaghegyi strand borzalmas! De hűsölésre nem vészes... De nyomasztó !
2014. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a Pünkösdfürdői strand milyen? Láttam kicsit drágább de ha jobb akkor inkább befektetek rá.
2014. júl. 8. 12:26
 3/5 anonim válasza:
A pünki jobb mint a csillaghegyi, az sem egy nagy durranás, de több a medence, és az élet! Egyszer megéri :)
2014. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hova érdemes még menni?
2014. júl. 8. 14:09
 5/5 anonim válasza:
Pl. Római strandfürdő is jó még :)
2014. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!